TRUSTEE

MANAGEMENT
NAME DESIGNATION
SHRI JAGANNATH GUPTA CHAIRMAN, TRUST
MR. KRISHNA KUMAR GUPTA VICE CHAIRMAN
DR. BALRAM GUPTA CEO
DR. SHUBHANGI GUPTA EXECUTIVE DIRECTOR

ADMINISTRATION

ADMINISTRATION
NAME DESIGNATION
DR. P K MUKHERJEE DIRECTOR
DR. AMARENDRA NATH BISWAS ADDITIONAL DIRECTOR
SHASHI BHUSHAN THAKUR ADMINISTRATOR

ACCOUNTS

FINANCE & ACCOUNTS
NAME DESIGNATION
ANUPAM ROY ACCOUNTS OFFICER
RINI SHAW JR. EXECUTIVE
KUNDAN KUMAR SINGH EXECUTIVE
AVIJIT SUR ROY TRAINEE
MRINAL ROY MANAGER
PAPRI MITRA TRAINEE

PATHOLOGY

SEROLOGY
NAME DESIGNATION
ASIM ADHIKARY LAB TECHNICIAN
SOMA ROY ATTENDANT
HEAMATOLOGY
NAME DESIGNATION
RUPAK KUMAR MUKHERJEE SR. LAB TECHNICIAN
KANAK NATH ATTENDANT
CYTOPATHOLOGY
NAME DESIGNATION
HABIBUL RAHAMAN SK LAB TECHNICIAN
SWAGATA DAS ATTENDANT
HISTO-PATHOLOGY
NAME DESIGNATION
LAKI MONDAL LAB TECHNICIAN
AJAY CHAKRABORTY ATTENDANT
MICROBIOLOGY
NAME DESIGNATION
KAUSHAL KUMAR LAB TECHNICIAN
JAYANTA BHATTACHARYA TECHNICIAN
KRISHNENDU PRAMANIK ASSISTANT
SUBODH HALDER ATTENDANT
BIOCHEMISTRY
NAME DESIGNATION
FORHAD HOSSAIN KHAN PHLEBOTOMIST
MASUD REJA PHLEBOTOMIST
JULFIKAR MONDAL PHLEBOTOMIST
BHOLA KARMAKAR ATTENDANT
SAMRAT BAG ATTENDANT

OTHERS

OPERATIONS
NAME DESIGNATION
SHIBSANKAR GIRI SENIOR EXECUTIVE
SUJAN MANNA SENIOR EXECUTIVE
DEENA NATH GAYEN PROJECT COORDINATATOR
RENU YADAV GUEST RELATION ASSOCIATE
SRITAMA BANERJEE GUEST RELATION ASSOCIATE
RESHMA KHATUN GUEST RELATION ASSOCIATE
MOU BARUI GUEST RELATION ASSOCIATE
GOURI DASGUPTA GUEST RELATION ASSOCIATE
RAKHI NANDI GUEST RELATION ASSOCIATE
SARMILA MUNSHI GUEST RELATION ASSOCIATE
BIPLAB KUMAR DAS GUEST RELATION ASSOCIATE
SWARUPA MONDAL GUEST RELATION ASSOCIATE
SK. ULFAT HOSSAIN GUEST RELATION ASSOCIATE
MADHABI SARKAR PATIENT COORDINATOR - DAY
SUJAN SAHA PATIENT COORDINATOR - NIGHT
SHRUTI MOITRA GUEST RELATION ASSOCIATE
SHAHID AKHTAR JUNIOR EXECUTIVE
MOUMITA DAS INTERN
SHABANA PARVEEN INTERN
NILUFAR PRAVEEN GUEST RELATION ASSOCIATE
DURBA GHOSHAL INTERN
IT
NAME DESIGNATION
ANJAN DATTA IT INCHARGE
NILKAMAL ROY IT EXECUTIVE
AMIT SARKAR JUNIOR EXECUTIVE
HR
NAME DESIGNATION
KAJORI DATTA GENERAL MANAGER
SANTOSHREE BANERJEE JUNIOR EXECUTIVE
ENGINEERING & MAINTENANCE
NAME DESIGNATION
MD. SUFIYAN SITE SUPERVISOR
PRIYO PARAMANICK ENGINEER
SOUMYASANTA DUTTA ASSOCIATE ENGINEER
MUKUL SAMANTA PROJECT MANAGER
BIMAN KUMAR DAS ELECTRICIAN
RAJAN KR GUPTA JUNIOR EXECUTIVE
SK. EKBAL SENIOR PLUMBER
DINANATH GAYEN HOUSEKEEPING SUPERVISOR
QAISHER AZAM TRAINEE ENGINEER
MD. SUFIYAN SITE SUPERVISOR
PRIYO PRAMANIK SUPERVISOR
ROHIT DAW TRAINEE ENGINEER
SK. EKBAL SR. PLUMBER
MARKETING & BUSINESS DEVELOPMENT
NAME DESIGNATION
TANAYA CHATTERJEE MANAGER
KANCHAN SARKAR DEPUTY MANAGER
MANISANKAR CHATTERJEE EXECUTIVE
MAINAK MANI EXECUTIVE
MADHURIMA BHOWMIK ROY CHOWDHURY EXECUTIVE
GOUTAM BHAKTA JUNIOR EXECUTIVE
BIPLAB SANPUI ASSOCIATE
SK NIJAMUIDDIN JUNIOR ASSOCIATE
ASIF IQUBAL JUNIOR ASSOCIATE
SK. SHARUK JUNIOR ASSOCIATE
PURCHASE
NAME DESIGNATION
RUPENDRA NATH MITRA PURCHASE MANAGER
RAJESH KUMAR SHAW EXECUTIVE
MRD
NAME DESIGNATION
SUVANKAR BANKURA INCHARGE
PALLAB KUMAR SEN SENIOR EXECUTIVE
SHAMPA DAS JUNIOR EXECUTIVE
SAPTARSHI SINHA ASSISTANT
LIBRARY
NAME DESIGNATION
MAINAK DATTA ASSISTANT
SONALI PRAJAPATI CARE TAKER
PHARMACY
NAME DESIGNATION
SIBSANKAR ROY HOD
ANGSHUMAN ROY PHARMACIST
SOUVIK DUTTA PHARMACIST
INDRANIL SARKAR PHARMACIST
MD. KUTUBUDDIN MALLICK PHARMACIST
PRADIP GOSWAMI SENIOR PHARMA SALES EXECUTIVE
SUKHEN MUKHERJEE PHARMACY AID
KALYAN BANERJEE PHARMACY AID
MANASH SENGUPTA PHARMACY AID
ANIMESH SENAPATI PHARMACY AID
PRITI RAI JUNIOR EXECUTIVE
SUBHAJIT SARKAR JUNIOR ASSOCIATE
SUBHAJIT DAS JUNIOR EXECUTIVE
SUPRIYO ROY PHARMACY AID
BIOMEDICAL
NAME DESIGNATION
PUNAM DEY ASSISTANT MANAGER
SIDDHARTHA PARUI BIO MEDICAL ENGINEER
SAMIR KUMAR BERA TECHNICIAN
BLOOD BANK
NAME DESIGNATION
SMRITI SAHA MEDICAL OFFICER
ABHAYA SAU TECHNICIAN
CSSD
NAME DESIGNATION
SUBHASIS DAS INCHARGE
BAPPA SINGHA ASSISTANT
RAKI ROY TRAINEE
OT
NAME DESIGNATION
SULEKHA MUKHERJEE O.T CO-ORDINATOR
ARUP KR DAS TECHNICIAN
SOMNATH PAL TECHNICIAN
SONTU KAYAL TECHNICIAN
MANIDIPA DEBROY ASSOCIATE
ICU/CCU
NAME DESIGNATION
ARPAN NASKAR TECHNICIAN
DIALYSIS
NAME DESIGNATION
DEBOTTAM MITRA DIALYSIS TECHNICIAN
CARDIOLOGY
NAME DESIGNATION
BASIRUDDIN SANFUI TECHNICIAN
BAISAKHI BEGAM TECHNICIAN
RADIOLOGY
NAME DESIGNATION
NARGISA SANFUI ASSISTANT
SUPRATIM GHOSH CT SCAN TECHNICIAN
SUJIT JANA CT SCAN TECHNICIAN
SANJIB KUMAR DEBNATH TECHNICIAN
BUDHADEB DAS TRAINEE TECHNICIAN
SK ALTAF ATTENDANT
SK SURAJ ATTENDANT
PSYCHIATRY
NAME DESIGNATION
MUMATZ-UL-SHEIKH ATTENDANT
PAEDIATRICS
NAME DESIGNATION
RAMEEZ AKHTAR ATTENDANT
ORTHOPAEDICS
NAME DESIGNATION
IBRAHIM ATTENDANT
OPHTHALMOLOGY
NAME DESIGNATION
MITHUN PAUL OPTOMETRIST
OBS / GYANAECOLOGY
NAME DESIGNATION
SABITA SHAW ATTENDANT
DENTISTRY
NAME DESIGNATION
URMILA PAUL ASSISTANT
ANATOMY
NAME DESIGNATION
AMAR DEEP MALLICK LAB ATTENDANT
PHYSIOLOGY
NAME DESIGNATION
RAMIJ AKTAR ATTENDANT
SK SARIFUL ATTENDANT
DIETICIAN
NAME DESIGNATION
MOUTUSHI GHOSH DIETICIAIN
PAYEL ROY TRAINEE DIETICIAIN
COMMUNITY MEDICINE
NAME DESIGNATION
JITENDRA KUMAR SINGH TECHNICIAN
PHYSIOTHERAPY
NAME DESIGNATION
SUBHASISH ADAK PHYSIOTHERAPIST
PRIYANKA KHANRA TRAINEE PHYSIOTHERAPIST
ARPITA SAFUI TRAINEE PHYSIOTHERAPIST
RIMI DAS TRAINEE PHYSIOTHERAPIST
UHC
NAME DESIGNATION
SANTANU PATRA ATTENDANT
RHC
NAME DESIGNATION
SK MUSTAKEN ATTENDANT
TRANSPORT
NAME DESIGNATION
AMIT BARUI TRANSPORTER TRAINEE
SHIBAJI BAG TRANSPORTER TRAINEE
JAHIRUDDIN SANFUI TRASPORTER TRAINEE
ANISHUDDIN SANFUI GENERAL DUTY ASSISTANT
JHUNA PARUI TRANSPORTER TRAINEE
SUSANTA KARAK SECURITY SUPERVISOR
LAUNDRY
NAME DESIGNATION
SK. MUJIBAR TECHNICIAN
MURARI NASKAR ATTENDANT
BIREIN MONDAL ATTENDANT
HIREN MONDAL ATTENDANT
GAUTAM BANERJEE ATTENDANT
SK ALTAF ATTENDANT
SURAJ ATTENDANT
MOJIDUL ATTENDANT
BAIRAGI ATTENDANT
BIMAL MONDAL ATTENDANT
SK ISMAIL ATTENDANT
MORTUARY
NAME DESIGNATION
SK RAFIK ATTENDANT
SK SABIR ATTENDANT
RAKESH ATTENDANT
GOUR BARGI ATTENDANT
BABU PARSI ATTENDANT
NARENDRA PANDIT ATTENDANT
BIDYUT KARAN ATTENDANT
TABAJ DAS ATTENDANT
NARAYAN DOLUI ATTENDANT
ELECTRICAL
NAME DESIGNATION
SOUMYASANTA DUTTA ASSOCIATE ENGINEER
BIMAN KUMAR DAS SR ELECTRICIAN
SK SAMIULLAH ASSISTANT
TARUN DHARA ASSISTANT
JAYANTA ASSISTANT
PALASH ROY ATTENDANT
PRAVEEN KUMAR ATTENDANT
MUSTAFA ANSARI ATTENDANT
LABOUR ROOM
NAME DESIGNATION
PAMPA ADHIKARI ATTENDANT
EMERGENCY ROOM
NAME DESIGNATION
ARINDAM DEY EMERGENCY TECHNICIAN
SUDHESNA MONDAL ATTENDANT
ABU JAMAL ATTENDANT
ANUP KUMAR MALLICK ATTENDANT
HOUSEKEEPING
NAME DESIGNATION
Sivani ATTENDANT
Pampa Adhikari ATTENDANT
Radha bag ATTENDANT
Anwara bewa ATTENDANT
Shima paramanick ATTENDANT
Sampa sardar ATTENDANT
Golamor Bibi ATTENDANT
Mushida Bibi ATTENDANT
Minara Bibi ATTENDANT
Manwara Bibi ATTENDANT
Parul Mondal ATTENDANT
Malati sardar ATTENDANT
Kalpana Haldar ATTENDANT
Rakesh Malik ATTENDANT
Tanuja Bibi ATTENDANT
Raihan sk ATTENDANT

Copyright@2018.All Rights Reserved